تمرین NLP برای افزایش عشق

افزایش عشق
۵/۵ - (۴ امتیاز)

 تمرین NLP برای افزایش عشق

وقتی افراد عاشق هستند، همیشه با خاطرات خوب خود زندگی می‌کنند، ولی وقتی آشفته می‌شوند خاطرات آزاردهنده به سراغشان می‌آید. اگر شما می‌خواهید همیشه عاشق بمانید، همواره خاطرات خوب را به خاطر آورید و بدانید که خاطرات بد، توانایی خراب‌کردن عشق را دارند.

وقتی به چشم‌های همسرتان نگاه می‌کنید و لبخند می‌زنید، متوجه می‌شوید که شما یکی از افراد خوش شانس هستید که نهایتا تنها نمانده و بدبخت و تیره‌ روز نیستید.

افزایش عشق
افزایش عشق

تکنیک ۵ مرحله‌ای nlp برای افزایش عشق

تکنیک ۵ مرحله‌ای nlp برای افزایش عشق، به شما کمک می‌کند تا عاشق‌تر شوید. لطفا تمامی مراحل این تکنیک را چند مرتبه و بادقت انجام دهید:

 

۱- به شخصی که عاشقش هستید، فکر کنید.

 

۲- اولین باری که به عشقش گرفتار شدید را به خاطر آورید. تصور کنید انگار همین دیروز بود. ببینید آنچه را که دیدید، بشنوید آنچه را که شنیدید و احساس کنید همان احساس خوبی را که داشتید و حالا این احساس را در سرتاسر بدن خود بچرخانید.

 

۳- به چیزی در رابطه با عشق خود که شما را آزار می‌دهد فکر کنید و خود را از آن رفتار و خاطرات جدا کنید، به طوری‌که انگار به عشقتان از دوردست‌ها نگاه می‌کنید.

افزایش عشق و علاقه
افزایش عشق و علاقه

۴- بلافاصله تمام خاطرات مربوط به زمان‌هایی که عاشقش بودید را در ذهنتان تجسم کنید و وارد آن خاطرات و با آنها مرتبط شوید. بنابراین شما در حال دیدن و تجربه کردن چیزهایی که دیدید و احساسی که داشتید، در حال حاضر خواهید بود.

 

۵- تمام این خاطرات عالی را مرور و احساس عشق را تقویت کنید و در درون بدنتان بچرخانید. سپس به آنها نگاه کنید و به خودتان توجه کنید که درست مثل همان احساسی که اولین بار به عشقش گرفتار شدید را دارید.

افزایش عشق بین همسران
افزایش عشق بین همسران

زمانی که احساس می‌کنید عشقتان به او بیشتر شده است، نیاز دارید که کارهای بخصوص و متفاوتی را انجام دهید. شما نیاز دارید چیزهایی را بگویید که نگفته‌اید. شاید بیش ازحد بداخلاقی می‌کنید و یا مرتبا عصبانی هستید و هرگز به دنبال برطرف‌کردن آن نیستید. برای افزایش عشق، چیزی که لازم است این است که باید تصمیم بگیرید می‌خواهید چه چیزی را عوض کنید و سپس دست به کار شوید.

نویسنده: مهدی عرب زاده مدرس nlp
منبع: آکادمیک NLP

 

۵ ۲ رای‌ها
Article Rating
عضو
اشاره به موضوع
guest
2 Comments
جدیدترین نظرات
قدیمی‌ترین نظرات نظرات با تعداد رای زیاد
بازخورد درون خطی
دیدن همه نظرها
2
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx