5/5 - (82 امتیاز)

دوره‌ nlp چیست؟

دوره آموزشی nlp دوره‌ای است که در آن یاد می‌گیریم چگونه با قوانین، اصول، مهارت‌ها و تکنیک‌های علم nlp، برنامه‌ریزی‌های غلط قبلی شکل گرفته در ضمیر ناخودآگاه را از بین ببریم و برنامه‌هایی جدید و راهبردی را در ذهن خود ایجاد و بر اساس آنها عمل کنیم.

با دوره nlp می‌آموزیم که چگونه برنامه‌های مناسب قبلی موجود در ذهن خود را تقویت نماییم.
با دوره nlp می‌آموزیم که چگونه برنامه‌های مناسب قبلی موجود در ذهن خود را تقویت نماییم.

همچنین می‌آموزیم که چگونه برنامه‌های مناسب قبلی موجود در ذهن خود را تقویت نماییم. همه اینها باعث کنترل و مدیریت زندگی و ایجاد تعادل در بخش‌های مختلف آن خواهد شد.

خواندن مقاله nlp چیست؟

دوره NLP باعث ایجاد چه تغییراتی در زندگی ما می‌شود؟

کلی‌ترین تغییراتی که با فراگیری علم nlp اتفاق می‌افتد عبارتند از:

کلی‌ترین تغییرات با دوره nlp
کلی‌ترین تغییرات با دوره nlp

مدیریت افکار

در دوره‌های آموزشی nlp یاد می‌گیریم که چگونه طرز فکر و نگرش انسان‌های فوق موفق در زمینه‌های مختلف را در خود نهادینه کنیم و مسیر مناسب و صحیحی را به منظور دستیابی به خواسته‌هایمان برای ذهن تعریف کنیم.

تغییر رفتارها و عادت‌های نامطلوب

مهارت‌ها و تکنیک‌هایی که در دوره‌های آموزشی nlp می‌آموزیم، به ما کمک می‌کنند در سریعترین زمان ممکن رفتارها و عادت‌های نامطلوب خود را با رفتارها و عادت‌های مناسب جایگزین کنیم.

تغییرات کلی با گذراندن دوره nlp اتفاق می‌افتد
تغییرات کلی با گذراندن دوره nlp اتفاق می‌افتد

رفع باورهای محدودکننده

در دوره‌های nlp یاد می‌گیریم که وجود باورهای پنهان و محدودکننده در ضمیرناخودآگاه، چگونه می‌تواند عملکرد ما را مختل سازد و چگونه می‌توانیم با تکنیک‌های مختلف آنها را شناسایی و از بین ببریم و باورهایی قدرتمند را جایگزین کنیم تا با انرژی و انگیزه در مسیر اهدافمان حرکت کنیم.

تسلط بر احساسات و هیجانات

یکی از قسمت‌های مهمی که در دوره‌های آموزشی nlp به آنها پرداخته می‌شود، نحوه کنترل و مدیریت احساسات و هیجانات مختلف مانند ترس، استرس، غم، نگرانی، عصبانیت،‌ احساس سردرگمی، بی‌انگیزگی و … می‌باشد.
در nlp یاد می‌گیریم که با آگاهی از هیجانات و احساسات خود در طول زندگی، به نحوی با آنها برخورد کنیم که در نهایت به نفع ما در زندگی عمل کنند تا همواره در تعادل روانی زندگی کنیم.

در این بخش تکنیک‌های مختلفی را نیز می‌آموزیم که با کمک آنها و به سرعت احساسات و هیجانات مخرب خود را از بین ببریم.

دوره nlp در مدیریت زندگی (life coaching)

از دیدگاه علم nlp، مدیریت زندگی یعنی توانایی ایجاد تعادل در قسمت‌های مختلف زندگی. برخی از مهمترین این قسمت‌ها عبارتند از:

دوره nlp
اینفوگرافیک دوره nlp

رشد و بهبود فردی:

دوره‌های آموزشی nlp کمک می‌کند تا در زمینه رشد فردی مدیریت مناسبی بر عملکرد خود داشته باشیم، اینکه بتوانیم اهداف مناسبی را برای خود تعیین کنیم و استراتژی‌های صحیحی را به کار گیریم.

ضمن اینکه تکنیک‌هایی که در دوره‌های آموزشی nlp یاد می‌گیریم، باعث افزایش چشمگیر قدرت خلاقیت و تصمیم‌گیری، حل مساله، تقویت اعتماد‌به نفس و عزت‌نفس و بسیاری از موارد دیگر می‌گردند.

ارتباطات:

ارتباطات از جایگاه بسیار ویژه‌ای در کیفیت زندگی ما برخوردار است. در دوره‌های ان ال پی یاد می‌گیریم که چگونه و به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنیم و بر روی آنها تاثیر بگذاریم.

تکنیک‌های nlp در این بخش باعث جلب اعتماد سریع مخاطب می‌شود و به ما کمک می‌کند تا مدیریت ارتباطات خود را در دست بگیریم.

مهارتهای برقراری ارتباط موثر در nlp بر افزایش کیفیت روابط زناشویی، تاثیر بر روی فرزندان و ارتباطات کاری و اجتماعی ما، بسیار قوی عمل می‌کند.

 

مدیریت زندگی با دوره های nlp
مدیریت زندگی با دوره های nlp

کسب‌و کار:

یکی از بخشهای مهمی که در دوره‌های nlp یاد می‌گیریم، نحوه توسعه کسب‌وکار توسط استراتژی‌های مشخصی است که از برجسته‌ترین صاحبان صنایع مختلف استخراج شده است.

مدیریت حرفه‌ای، افزایش بهره‌وری فردی یا سازمانی در محل کار، اقدامات موثر در هنگام بروز بحران‌ها و بسیاری از موارد دیگر، در این قسمت مورد توجه قرار می‌گیرند.

افزایش سلامت جسمانی:

مهارت‌هایی که در دوره‌های آموزشی nlp در این بخش یاد می‌گیریم، به ما کمک می‌کنند تا سطح انرژی جسمانی خود را همواره بالا نگه داریم و با تکنیک‌های شگفت‌انگیز ذهنی حتی به تقویت نیرو و قوای از دست رفته خود بپردازیم.

رفع موانع ذهنی در دوره nlp
رفع موانع ذهنی در دوره nlp

رفع موانع ذهنی:

آموزش‌های nlp در این قسمت به ما کمک می‌کند تا هر مانعی که در مسیر دستیابی به خواسته‌هایمان وجود دارد را به سرعت شناسایی و از میان برداریم. تصاویر آزاردهنده ذهنی، احساسات نامطلوب، ترس‌ها و نگرانی‌ها، هیجان‌های خطرناک، باورهای محدودکننده، عادت‌ها و رفتارهای نامناسب و … از جمله مواردی هستند که در دوره‌های آموزشی nlp به آنها پرداخته می‌شود.

دنیای معنوی:

در دوره nlp یاد می‌گیریم که چگونه دنیای معنوی خود را شناسایی و با آن ارتباط برقرار کنیم. کشف رسالت زندگی و حرکت در مسیر آن که باعث تقویت هویت واقعی ما در زندگی می‌گردد، باعث مدیریت هرچه بهتر و افزایش احساس رضایت و خوشبختی در زندگی می‌شود

چرا یادگیری nlp ضروری است؟

تغییر در سبک زندگی،‌ افزایش مشکلات و سختی‌ها و بسیاری از عوامل دیگر،‌ باعث شده است کسانی که خواهان رشد و بهبود افکار،‌ رفتارها، عادتها‌، باورها و مدیریت مناسب هیجانات خود هستند،‌ به دنبال روش‌هایی سریع و پایدار برای دستیابی به خواسته‌های خود باشند.

در این راستا علم nlp به مانند پلی مطمئن به علاقه‌مندان کمک می‌کند تا با استفاده از روشها و تکنیکهای مختلف،‌ به سرعت از وضعیت فعلی به وضعیت مطلوب،‌ تغییر حالت دهند.

چرا یادگیری دوره nlp ضروری است؟
چرا یادگیری دوره nlp ضروری است؟

 صرفه‌ جویی در زمان،‌ انرژی،‌ هزینه‌ها و سختی‌های مسیر تغییر، آموزش nlp را تبدیل به آموزشی مطلوب، آسان و مفید برای تغییر ساخته است.  از همین رو استقبال از دوره‌های nlp در سطح جهان،‌ هر روز بیشتر و بیشتر می‌گردد.

چرا باید nlp را یاد بگیریم؟

دوره nlp برای چه مشاغلی مهم است؟

 برای اینکه به این سوال پاسخ دهیم، لازم است ابتدا بررسی کنیم که برای پیشرفت در شغل و حرفه خود به چه چیزهایی نیاز داریم؟ 

دوره nlp برای چه مشاغلی مناسب است؟
دوره nlp برای چه مشاغلی مناسب است؟

شما در هر کسب و کاری که مشغول باشید، نیاز دارید تا دایره ارتباطات خود را گسترش دهید، یعنی افراد بیشتری را جذب کنید و بتوانید بر روی آنها تاثیر گذارید تا از خدمات شما استفاده کنند و رشد و پیشرفت شما بیشتر شود.

حالا اگر حتی کارمند باشید و چندان بهایی هم به کیفیت ارتباطات در محیط کاری‌تان توسط رئیس یا مدیر داده نشود، اگر اصول ارتباط صحیح را بلد باشید، حداقل آرامش بیشتری خواهید داشت! 

ضمنا برای هر پیشرفتی در کسب و کارتان نیاز دارید تا اهداف واضحی داشته باشید و استراتژی‌های مشخصی را بلد باشید تا مسیر شما هموارتر گردد.

در این مسیر گاهی با باورها و ارزش‌هایی مواجه می‌شویم که تا حالا مانع یک حرکت اساسی در زندگی ما شده‌اند و وقتی متوجه آنها می‌شویم، چه بسا که حتی شغل خود را تغییر دهیم و استعدادهای فوق‌العاده خود را شکوفاتر سازیم!

اگر بخواهید خیلی زیاد پیشرفت کنید و جزو افراد خاص شوید، لازم است تا الگوهای آدمهای خیلی خاص را بشناسید و آنها را در مسیر رشد و پیشرفت خود به کار گیرید.

تازه اینجاست که اگر فکر کنید، متوجه می‌شوید که هیچ آدم خیلی موفقی وجود ندارد که توانایی مدیریت احساسات و هیجانات خود در شرایط بحرانی را نداشته باشد. پس این موضوع هم بسیار مهم است.

 نمی‌شود که افکار منفی، ترس،‌ استرس،‌ عدم تمرکز حواس، خشم و عصبانیت و سایر هیجانات مخرب را داشته باشیم و انتظار هم داشته باشیم که به میزان چشمگیری در کسب و کارمان موفق شویم. 

ضمن اینکه تیزحسی و خلاقیت، یکی از پارامترهای بسیار موثر در بهبود عملکرد کاری ما می‌باشد. کسی که حواسش به همه جا باشد و از قدرت ذهن خود نهایت استفاده را ببرد، قطعا فرد موفق‌تری خواهد بود.

همه اینها در کنار اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس بالا که قدرت ریسک‌پذیری صحیح ما را افزایش دهد و در هر شرایطی احساس خویشتن دوستی خود را حفظ کنیم، در نهایت باعث موفقیت در شغل و کسب‌وکارمان خواهد شد.

در دوره‌های nlp، به تمامی این موارد به صورت کاملا عملی و کاربردی پرداخته می‌شود و آموزش‌های nlp همه موارد گفته شده را پوشش می‌دهند.

بنابراین متوجه می‌شویم که دوره آموزشی nlp، برای همه مشاغل مفید و ضروری است.

دوره nlp برای چه کسانی مفید است؟
دوره nlp برای چه کسانی مفید است؟

دوره‌های nlp آکادمیک nlp

دوره‌های nlp آکادمیک nlp به دو صورت حضوری و غیرحضوری و براساس سرفصل‌های دانشگاه‌ها و مراکز بین‌المللی آموزش nlp در جهان برگزار می‌گردد.

 (در حال حاضر و به دلیل شیوع ویروس کرونا، این دوره‌ها فقط به صورت غیرحضوری ارائه می‌شود).  

طراحی دوره‌ها به گونه‌ای است که هیچ تفاوتی میان آموزش‌های حضوری و غیرحضوری وجود ندارد و در دوره‌های غیرحضوری نیز، اجرای تکنیک‌های عملی، پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات مانند دوره‌های حضوری و به طور کامل صورت می‌پذیرد. 

رسالت ما در آکادمیک nlp

ویژگی‌های دوره‌های nlp آکادمیک NLP

تجربه برگزاری دوره‌های متعدد حضوری و غیرحضوری nlp  در مجموعه آکادمیک nlp، ما را به این باور رسانده است که یک دوره اثربخش nlp، دوره‌ای است که در آن همزمان به 6 عامل دانش، بینش، انگیزش، محیط، راهکار و پشتیبانی، توجه ویژه‌ای گردد.

دانش

 

در 9 سال گذشته و براساس رسالت خود، همواره بر ارائه محتوای استاندارد و تخصصی nlp (یعنی حفظ اصالت، ترتیب و کیفیت)، براساس سرفصل‌های معتبرترین مراکز آموزشی nlp در دنیا تاکید داشته‌ایم.

بینش

 آکادمیک NLP بر این اعتقاد است که هر محتوای آموزشی برای اینکه اثربخش و کاربردی باشد، باید تبدیل به باورها و دیدگاه‌های جدیدی در افراد شود تا هرکس بتواند آنها را به صورت عادت‌هایی پایدار در زندگی خود جاری سازد.

انگیزش

از آنجایی که هر تغییری می‌تواند با مقاومت‌های ذهن همراه باشد، ما در دوره‌های nlp با برنامه‌ها و متدهای ویژه‌ای دانشجویان را همراهی می‌کنیم تا با حفظ انگیزه و از بین بردن مقاومت‌های ذهن در مسیر یادگیری، با انرژی بالا در طول دوره به سمت تغییرات لازم حرکت کنند.

محیط

از ویژگیهای بارز دوره‌های حضوری و غیرحضوری nlp آکادمیک nlp توجه به محیطی است که هر شخص بیشتر زمان روزانه خود را در آن سپری می‌کند و آموزش‌ها به نحوی داده می‌شود که دانشجویان با هر شرایط محیطی که در آن قرار داشته باشند، قادر به فراگیری تمامی دروس باشند.

راهکار

تمامی اصول، مهارت ‌ها و تکنیک‌های آموزشی دوره‌های تخصصی و استاندارد ان ال پی مجموعه آکادمیک NLP، همراه با راهکارها و تمرینات ویژه‌ای می‌باشد تا آموزش‌ها به صورت سریع و پایدار اثرات خود را نشان دهند.

پشتیبانی

در تمامی دوره‌های حضوری و غیر حضوری آکادمیک NLP ، پشتیبانی دوره توسط مدرس دوره صورت می‌پذیرد که شامل مرور، پاسخگویی به سوالات، نکات اضافی، تمرینات ویژه و موارد بسیار دیگری می‌شود که به دانشجویان کمک می‌کند تا کیفیت یادگیری اصولی NLP را در خود افزایش دهند.  

مدرس دوره‌های nlp کیست؟

مهدی عربزاده مدرس nlp

مهدی عرب زاده، ترینر NLP

  • برگزاری بیش از 2100 ساعت دوره و کارگاه تخصصی آموزش NLP
  • مدیر سایت آکادمیک NLP، وبسایت تخصصی آموزش NLP
  • نگارش بیش از 300 مقاله آموزشی NLP
  • مترجم کتاب کار NLP (پرفروش‌ترین کتاب NLP ترجمه شده به فارسی در آمازون)
  • مشاور برنامه‌ریزی ضمیرناخودآگاه برای کسب موفقیت در بورس
  • بیش از 2000 ساعت مشاوره فردی، خانوادگی، حرفه‌ای و سازمانی
  • کوچ بهبود عملکرد ذهن در برخی از سازمان‌های کشور
  • برگزارکننده بیش از 40 سمینار آموزشی در کشور
نظرات دانشجویان دوره‌های nlp

دوره‌های آموزشی nlp

سوالات متداول

ان ال پی برای چه چیزی خوب است؟

به طور کلی اصول، مهارتها و تکنیکهای NLP در موارد متعددی از جمله رشد فردی، رفع موانع ذهنی، ارتباطات، کسب و کار، مدیریت و رهبری، سبک زندگی، سلامت جسمانی، رشد معنوی و … بسیار موثر عمل می‌کنند.
هر کدام از موارد گفته شده، خود به زیر شاخه‌های متعددی متصل هستند که دانش NLP به آنها می‌پردازد. به عنوان مثال وقتی از رفع موانع ذهنی صحبت می‌کنیم، مواردی مانند ترس، استرس، دلشوره، عصبانیت و … در این بخش جای می‌گیرند.
یا وقتی از سبک زندگی حرف می‌زنیم، مواردی چون هدفسازی، باورها، ارزشها، عادتها، رفتارها، مهارتها و … را شامل می‌شود و یا هنگامی که صحبت از ارتباطات می‌شود، زیرشاخه‌هایی چون ارتباط موثر با همسر، فرزند، دوستان و همچنین حل اختلافات و تعارضات و موارد بسیار زیاد دیگری در این شاخه قرار می‌گیرند.

آیا یادگیری NLP آسان است؟

از آنجاییکه در مجموعه آکادمیک NLP، همزمان به چهار عامل دانش،‌ نگرش،‌ راهکار و انگیزه توجه ویژه‌ای می‌شود، یادگیری NLP برای همه گروه‌های سنی و با هر مدرک تحصیلی، به آسانی صورت می‌پذیرد. تمرین محور بودن، مرور مباحث و نظارت بر اجرای صحیح راهکارها و تکنیکها از جمله مواردی است که مجموعه آکادمیک NLP بر روی آنها تاکید ویژه‌ای دارد.

آیا میتوانم NLP را با کتاب خواندن یاد بگیرم؟

کتابهای بسیاری در زمینه دانش NLP به رشته تحریر در آمده‌اند که می‌توانند در آشنایی با مفاهیم، اصول و مهارتهای NLP موثر عمل کنند، هر چند به دلیل عمیق بودن مفاهیم NLP از یکسو و ارائه تکنیک‌های عملی NLP، حضور در دوره‌های آموزشی NLP در کنار کتابهای تخصصی این علم شگفت‌انگیز، بسیار قویتر عمل خواهد کرد.

NLP چگونه عمل می کند؟

تمامی تکنیکها، مهارتها و فنون NLP با تاثیرگذاری بر ضمیرناخودآگاه به عنوان فرمانده اصلی ذهن، باعث تغییر در برنامه‌ریزیهای منفی گذشته و جایگزینی آنها با برنامه‌های جدید و کارآمد در ذهن می‌شوند. از طرفی آموزشهای NLP، مجموعه مهارتهای لازم به منظور رشد و پیشرفت در زمینه‌های دلخواه را شامل می‌شوند که این موارد نیز با اثرگذاری بر روی ضمیرناخودآگاه، موجب تغییرات سریع و پایدار در افراد می‌گردند.

چه تفاوتی میان nlp و هیپنوتیزم وجود دارد؟

برای آشنایی بیشتر با این موضوع روی دکمه زیر کلیک کنید:

کلیک کنید
چه رابطه‌ای میان قانون جذب و nlp وجود دارد؟

برای آشنایی بیشتر با این موضوع روی دکمه زیر کلیک کنید:

کلیک کنید
ia-nlp
nlp-institutes
5 10 رای‌ها
Article Rating
عضو
اشاره به موضوع
guest
35 Comments
جدیدترین نظرات
قدیمی‌ترین نظرات نظرات با تعداد رای زیاد
بازخورد درون خطی
دیدن همه نظرها
حسین آقاپور
حسین آقاپور(@hossien-agapoor)
2 ماه قبل

با سلام خدمت استاد عرب زاده و تیم همراهش
قبل از عید که در دوره مقدماتی سطح یک و سطح دو شرکت کردیم، بعد از اتمام دوره به مطالب دوره دسترسی داشتیم، الان که احساس نیاز به مرور آموخته هایم پیدا کردم، با این که به صفحه اختصاصی خودم وارد شده ام، اما مطالب دوره را پیدا نمی کنم، لطفا راهنمایی کنید.

آکادمیک NLP
آکادمیک NLP(@academicnlp)
1 ماه قبل
پاسخ به   حسین آقاپور

درود به شما دوست گرامی.
به تمامی دروس از طریق پنل کاربری خود بخش دوره‌ها دسترسی دارید.

amirmasoud_farahmand
amirmasoud_farahmand(@amirmasoud_farahmand)
2 ماه قبل

سلام روز بخیر
میشه لطفا در مورد دوره هاتون بیشتر توضیح بدید و اینکه چند سطح داریم و هر سطح چند ساعت هست
جلسه های چجوری برامون ارسال میشه؟
ایا پایان هر دوره مدرک صادر میشه؟

آکادمیک NLP
آکادمیک NLP(@academicnlp)
1 ماه قبل
پاسخ به   amirmasoud_farahmand

درود دوست گرامی
تمامی اطلاعاتی که شما نیاز دارید در این صفحه موجود است.
اگر نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید میتوانید در روزهای کاری از ساعت 10 تا 17 از طریق چت آنلاین با همکاران ما در ارتباط باشید. موفق باشید.

محمدیان
محمدیان
6 ماه قبل

من در دوره های ان ال پی شرکت کردم. بسیار برام عالی بود. در همون ابتدای دوره که پیش فرضها مطرح شد من متوجه شدم که چقدر خودم و تمام آدمهایی که اطرافم میشناسم چقدر به این مورد نیاز داریم و ریشه بسیاری از اختلافات و شکایات را متوجه شدم.
در روال کاریم من بیشتر با ادمهایی درگیرم که با همدیگه به مشکل خوردند، داشتم فکر میکردم اگه این ادمها با این پیش فرض ها آشنا میشدند، زندگیشون چه رنگی میشد و چه تغییری میکرد!!

جدای از مبحث پیش فرض ها بحث تکنیک هایی بود که کمک میکرد چرخ دنده های زنگ زده ذهنم یه روغن کاری حسابی بشه و مواردی که همیشه فکر میکردم این مورد حل نمیشه، به راحتی در چند جلسه حل شد.

در طول دوره چند سوال برام پیش اومد که مطرح کردم و پشتیبان ها خیلی خوب راهنماییم کردند، به نظرم این مورد خیلی خوب بود و خیلی باعث شد روال ذهنی من روانتر پیش رود.

خیلی به همه کسانی که باهاشون ارتباط دارم توصیه کردم و دوست داشتم اینجا هم این موضوع رو مطرح کنم.

قدردان تمام زحمات بچه های دوست داشتنی آکادمیک ان ال پی و استاد بزرگوارم هستم که این بستر را آماده کردند تا همه از فرصت آموزش یکسان بهره مند بشند.

من عذرخواهی میکنم بخاطر موقعیت شغلیم نمیتونم اسم کاملم رو بنویسم

آکادمیک NLP
آکادمیک NLP(@academicnlp)
6 ماه قبل
پاسخ به   محمدیان

سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی،
ما از شما سپاسگزاریم که در این دوره همراهمون بودید و از بازخورد شما خیلی سپاسگزاریم.
براتون آرزوی موفقیت‌های روزافزون رو داریم.

نیاز مبینی
نیاز مبینی(@niaz-mobiniyahoo-com)
7 ماه قبل

با سلام،
جسارتا ممکنه توضیح دهید که آیا رفع باورهای محدود کننده ای که در مورد آن صحبت کردید، دائمی است. ؟ بعضی از باورهایم عمر حدود 20 تا 30 سال را دارند، با اینکه کامل تجربه کردم که این باورهای مضر باعث شده اند که خیلی زجر بکشم و هر بار به خودم تلقین میکنم که اینبار، بار آخر بود ولی باز تکرار و تکرار میشود؟
آیا واقعا شرکت در این دوره برای من یاری دهنده هست؟

آکادمیک NLP
آکادمیک NLP(@academicnlp)
7 ماه قبل
پاسخ به   نیاز مبینی

سلام و احترام دوست عزیز،
ممنون از اینکه سوال خودتون رو مطرح فرمودید.
در NLP ما تکنیک‌هایی داریم که توسط آنها میتوانیم باورهای محدودکننده را تغییر دهیم. ضمن اینکه بسیاری از باورهای محدودکننده ما بخاطر عبارت‌ها و جملاتی است که بارها و بارها شنیدیم و این موارد در ضمیر ناخودآگاه ما تبدیل به باور شده است.
در دوره آموزشی NLP شما روشهایی را یاد می‌گیرید که بتوانید ساختارهایی که باعث تولید این باورها شده است را شناسایی و رفع کنید و در نتیجه باورها تغییر کند و باورهای بهتری را جایگزین کنید. موفق باشید.

نیاز مبینی
نیاز مبینی(@niaz-mobiniyahoo-com)
7 ماه قبل
پاسخ به   آکادمیک NLP

ممنونم، من خیلی علاقه مند شدم که یاد بگیرم. ولی تقریبا هیچی نمیدونم.
مشکلی نیست؟

آکادمیک NLP
آکادمیک NLP(@academicnlp)
7 ماه قبل
پاسخ به   نیاز مبینی

سلام و احترام دوست عزیز،
بهتون تبریک میگیم که اشتیاق یادگیری و آموزش دیدن را دارید.

در دوره آموزشی ان ال پی شما گام به گام با دانش NLP آشنا میشید و مباحث را یاد میگیرید، تمرین می‌کنید، آزمون خودسنجی میدید و کاملا به مباحث مسلط خواهید شد.

نیاز مبینی
نیاز مبینی(@niaz-mobiniyahoo-com)
7 ماه قبل
پاسخ به   آکادمیک NLP

متوجه شدم. ممنونم
ثبت نام کردم.

کسری رحمانی
کسری رحمانی
8 ماه قبل

به نظرم خیلی سریع این سایت بتونه در میان بازدیدکنندگان مشهور بشه و تو ذهنشون باقی بمونه. با بررسی که در مقالات انجام دادم فهمیدم خیلی بینش قوی به همه میده. مرسی

آکادمیک NLP
آکادمیک NLP(@academicnlp)
8 ماه قبل
پاسخ به   کسری رحمانی

سلام و احترام دوست عزیز،
خیلی ممنون از مناعت طبع شما. موفق باشید.

مرتضی مجیدی
مرتضی مجیدی
8 ماه قبل

خیلی متشکرم که در مورد دوره های ان ال پی نوشتید. یک نوشته کامل، به نظر میرسه که شما در این زمینه فردی آگاه هستید.

آکادمیک NLP
آکادمیک NLP(@academicnlp)
8 ماه قبل
پاسخ به   مرتضی مجیدی

ممنون از همراهی شما، با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما

mirzayi.soodeh
mirzayi.soodeh(@mirzayi-soodeh)
9 ماه قبل

من بخاطر یکسری از درگیری های شخصی که چندین سال بود باهاشون زندگی میکردم در دوره ان ال پی شرکت کردم و این دوره مثل کلید تمام قفل های ذهنیم و زندگیم رو باز کرد. بطوری که هر کی منو میبینه میگه چقدر تغییر کردی و این تغییر رو خودم در درونم بیشتر احساس میکنم. من بخاطر همین خیلی شکرگذارم و هر صبح شاداب زندگیم رو شروع میکنم.
من از آکادمیک nlp خیلی ممنونم بخاطر اینکه این دوره فوق العاده رو داره برگزار میکنه و تمام سوالاتم رو جناب استاد بسیار دقیق و با حوصله پاسخ دادند.

علی رضایی
علی رضایی(@sali-rezaei2020)
9 ماه قبل

سلام، یه جا نوشتید تغییرعادتهای نامطلوب به مطلوب. من این رو نمیتونم اصلا ازتون قبول کنم. به نوعی اغراق هست.

من الان 30 ساله که روزانه یک پاکت سیگار میکشم. چندین بار خواستم ترک کنم ولی کم نشده که زیاد هم شده.

حالا بهم بگید که ان ال پی چطوری میتونه این عادت رو تغییر بده. ؟ خیلی مشتاقم که جواب اینو بهم بدید. 

هومن مردانی
هومن مردانی(@seyedhoomanmardani)
9 ماه قبل
پاسخ به   علی رضایی

دوست عزیزم سلام، یجورایی بهت حق میدم که باور نکنی همونطوری که خودم هم اولش باور نکردم که میشه.

کاری که ان ال پی میکنه اینه که میاد با تکنیک های مخصوص خودش الگوهای ذهنی شما رو تغییر میده.

یک نمونه ساده ش اینه که میاد احساساتی که شما در موقع کشیدن سیگار داری رو شناسایی میکنه و اون احساسات رو تغییر میده.

اگر تصویر و خاطره ای داری اون تصاویر رو تغییر میده. اگر بوی سیگار برات تداعی کننده چیز خاصیه جوری تغییرش میده که اون بو فقط برات یک بوی بدبو بمونه.

در نهایت کاری میکنه که به سیگار تمایلی نداشته باشی. فقط کافیه که امتحان کنی. خودت متوجه میشی.

علی رضایی
علی رضایی(@sali-rezaei2020)
9 ماه قبل
پاسخ به   هومن مردانی

بر فرض اینکه شما درست میگی و تکنیکهای ان ال پی این تغییرات رو در ذهن من انجام داد. من دیگه میل نداشته باشم تا 1 روز- 1 هفته- 1 ماه و یا حتی یک سال. اگر بعدش این میلم برگشت چی.؟ اصلا این تغییر تا کی باقی میمونه؟

هومن مردانی
هومن مردانی(@seyedhoomanmardani)
9 ماه قبل

آنچه که داریم و آنچه که هستیم، همه از آموخته های ماست. با تغییر آموخته ها و نگرشها تغییر میکنیم. این جمله ای بود که باعث آشنایی ابتدایی من با nlp شد. 

آشنایی من با nlp از چندین سال پیش با مطالعه کتابها و مقالات انگلیسی شروع شده و همچنان هم ادامه داره. خوشحالم که با سایت آکادمیک آشنا شدم و در دوره های nlp شرکت کردم. میخواهم کمی از تجربه ام برای شما خواننده گرامی بگم که همونطور که زندگی من متحول شد، تجربه من باعث بشه تحول و تغییر مناسب در شما هم شکل بگیره.

تکنیک های nlp نگاهی نوو درکی نو نسبت تمام وقایع ذهنی دارد. سادگی واثربخشی، سرعت تغییر را به شدت افزایش میدهد و به نوعی میتوان گفت معجزه در ذهن پدیدار می شود.

رشد و خلاقیت، شادی، سلامتی و هر چیزی که میخواهید با یادگیری nlp میسر میشه. فرقی نداره که شما ورزشکارید یا مهندس، دکتر یا مدیر و یا حتی کارمند و کسی که میخواد خودش زندگیش رو مدیریت کنه. این دانش شما رو متحول میکنه به طوری که باورتون نمیشه. مثل یک خواب لذت بخش.

بهتون شدیدا پیشنهاد میکنم که در دوره های nlp شرکت کنید و از مدیریت ذهنتون لذت ببرید.

آکادمیک NLP
آکادمیک NLP(@academicnlp)
9 ماه قبل
پاسخ به   هومن مردانی

سلام و ارادت دوست عزیز
از زمانی که گذاشتید برای نوشتن این کامنت و به اشتراک گذاشتن تجربه‌تون از شما صمیمانه سپاسگزاریم.
خیلی خوشحالیم که در دوره‌های ما شرکت کردید.

هومن مردانی
هومن مردانی(@seyedhoomanmardani)
9 ماه قبل
پاسخ به   هومن مردانی

دوست عزیزم بهت تبریک میگم که انقدر پیگیر هستی. این نشون میده که جوانه های تغییر در وجودت آماده رشد هستن. فقط کافیه کمی آب و روشنایی نور بهشون بدی.

این تغییرات دائمی هستند. همونطور که نمیتونی به یک نقاشی که 40 ساله نقاشی میکشه و کاملا حرفه‌ای هست بهش بقبولونی که نقاشی رو بزاره کنار و برات پیانو بنوازه.

در ذهن شما هم این تغییرات پایدار هست. مثل برنامه نویسی کامپیوتر.

مگر اینکه برنامه جدیدی به کامپیوتر بدی.

شما به ذهنت آموزش دادی که طور دیگه ای به دنیا بنگره.

emami_siava6
emami_siava6(@emami_siava6)
10 ماه قبل

سلام من هیچی از ان ال پی نمیدونم، در واقع مبتدی هستم. این دوره ها برای منم مفید هستند؟

آکادمیک NLP
آکادمیک NLP(@academicnlp)
10 ماه قبل
پاسخ به   emami_siava6

سلام و عرض ادب دوست گرامی، ممنون از اینکه سوالتون رو مطرح کردید.
دوره‌های آموزشی nlp به گونه‌ای طراحی شده‌اند که همه افراد در هر سنی با هر مدرک تحصیلی و با هر شرایطی بتوانند با دوره‌ها ارتباط برقرار کنند. علاوه بر فیلم‌های دوره، پشتیبانی‌هایی که انجام میشود شما را کاملا به جعبه ابزار nlp مسلط میکنند و شما در این مسیر از سطح مبتدی به سطح پیشرفته خواهید رسید. با خیال راحت ثبت نام کنید و از این مسیر لذت ببرید.

شکوفه
شکوفه
10 ماه قبل

سلام استاد امیدوارم حالتون خوب باشه. من خیلی مشتاقم که در دوره های n. l. p شرکت کنم ولی در شهری که من زندگی میکنم این دوره ها برگزار نمیشه. چطوری میتونم در دوره های شما شرکت کنم.

آکادمیک NLP
آکادمیک NLP(@academicnlp)
10 ماه قبل
پاسخ به   شکوفه

درود و احترام دوست عزیز، ممنون از پیام شما.
اصلا اهمیتی ندارد که شما ساکن شهر تهران، شیراز، مشهد، اصفهان، قم و …. باشید.
بهتون پیشنهاد میکنیم حتما به صفحه دوره غیرحضوری nlp مراجعه کنید و تمام مطالب را بخوانید. اگر سوال یا ابهامی داشتید میتوانید در بخش کامنت از ما بپرسید. با افتخار پاسخگوی شما هستیم.

موسوی
موسوی(@azramusavi-z)
11 ماه قبل

سلام استاد واقعا دوره ی سطح یک عالی بود اطلاعات مورد نیاز بک فرد و منابع لازم برای تغییر حالات درونی و حس و حالش وافکارش با این دوره تحقق پیدا می‌کنه

حسین آقاپور
حسین آقاپور
11 ماه قبل

Nlp نوعی شناخت دقیق از خویشتن است و شناخت خویشتن از معارف ضروری می باشد..
تجربه ای که بنده از 45 سال پیش در مورد خویشتن شناسی و شناخت استعدادهای درونی خود کسب کرده ام Nlp آن را با راحت ترین وجه و در مدت زمان کمتری فراهم می کند.و مهمتر از آن، امکان اصلاح صفات و استعدادهای منفی با این علم راحت تر صورت می پذیرد.
ممنون از استاد عرب زاده و تیم همراهش

فاطمه هاشمی
فاطمه هاشمی
11 ماه قبل

با سلام خدمت استاد گرانقدر
این دوره برای من خیلی مفید بود در ابتدا مایل ب خریداری نبودم با اصرار خواهرم ک آن ال پی در زندگی خیلی مفیده خریداری کردم و الان واقعا اینو احساس میکنم ممنون از زحمات گرانبهای شما در ضمن استاد عرب زاده با بیانی بسیار شیوا و دلنشین و گویا و پشتیبانی دلسوزانه مطالب را عرضه کردند همین باعث اشتیاق دانشجو شده با تشکر فراوان از استاد بزرگوارم آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون

یوسف رهنما
یوسف رهنما(@rahnamayousef)
1 سال قبل

با تحقیقاتی که داشتم متوجه شدم N L P علم بسیار جدید و سریعی هست که میتونه به همه آدمها کمک کنه که با ذهن نا هوشیارشون ارتباط برقرار کنن و بتونن زندگی هدفمندتر و آگاهانه تری رو تجربه کنند.
داشتم مطلبی از بندلر میخوندم که به نظرم خیلی جالب اومد و دلم میخواست با شما مطرح کنم. “بندلر نوشته ما یگانه ماشین هایی هستیم که میتونیم خودمون رو برنامه‌ ریزی کنیم.” این خیلی فوق العاده است که ما و ذهنمون دارای چنین قدرت های فوق العاده ای هستیم
من در جلساتی که با کوچ عزیزم آقای عرب زاده داشتم این موضوع را کاملا لمس کردم. برنامه های ناکارآمدی که سالها با اونها دست و پنجه نرم میکردم رو تونستم با روش ان ال پی تغییر بدم و شاد و تواناتر از قبلم باشم.

مصطفی رهگذر
مصطفی رهگذر
1 سال قبل

ارادت دارم استاد عرب زاده عزیز. از اطلاعات جامع و‌کاملتون ممنونم

آکادمیک NLP
آکادمیک NLP(@academicnlp)
1 سال قبل
پاسخ به   مصطفی رهگذر

با سلام و احترام،
دوست گرامی از همراهی شما بینهایت سپاسگزاریم.