دوره nlp

 

دوره‌ nlp چیست؟

دوره آموزشی nlp دوره‌ای است که در آن یاد می‌گیریم چگونه با قوانین، اصول، مهارت‌ها و تکنیک‌های علم nlp، برنامه‌ریزی‌های غلط قبلی شکل گرفته در ضمیر ناخودآگاه را از بین ببریم و برنامه‌هایی جدید و راهبردی را در ذهن خود ایجاد و بر اساس آنها عمل کنیم.

همچنین می‌آموزیم که چگونه برنامه‌های مناسب قبلی موجود در ذهن خود را تقویت نماییم. همه اینها باعث کنترل و مدیریت زندگی و ایجاد تعادل در بخش‌های مختلف آن خواهد شد.

خواندن مقاله nlp چیست؟

دوره NLP باعث ایجاد چه تغییراتی در زندگی ما می‌شود؟

کلی‌ترین تغییراتی که با فراگیری علم nlp اتفاق می‌افتد عبارتند از:

مدیریت افکار

در دوره‌های آموزشی nlp یاد می‌گیریم که چگونه طرز فکر و نگرش انسان‌های فوق موفق در زمینه‌های مختلف را در خود نهادینه کنیم و مسیر مناسب و صحیحی را به منظور دستیابی به خواسته‌هایمان برای ذهن تعریف کنیم.

 

تغییر رفتارها و عادت‌های نامطلوب

مهارت‌ها و تکنیک‌هایی که در دوره‌های آموزشی nlp می‌آموزیم، به ما کمک می‌کنند در سریعترین زمان ممکن رفتارها و عادت‌های نامطلوب خود را با رفتارها و عادت‌های مناسب جایگزین کنیم.

 

رفع باورهای محدودکننده

در دوره‌های nlp یاد می‌گیریم که وجود باورهای پنهان و محدودکننده در ضمیرناخودآگاه، چگونه می‌تواند عملکرد ما را مختل سازد و چگونه می‌توانیم با تکنیک‌های مختلف آنها را شناسایی و از بین ببریم و باورهایی قدرتمند را جایگزین کنیم تا با انرژی و انگیزه در مسیر اهدافمان حرکت کنیم.

 

تسلط بر احساسات و هیجانات

یکی از قسمت‌های مهمی که در دوره‌های آموزشی nlp به آنها پرداخته می‌شود، نحوه کنترل و مدیریت احساسات و هیجانات مختلف مانند ترس، استرس، غم، نگرانی، عصبانیت،‌ احساس سردرگمی، بی‌انگیزگی و … می‌باشد.
در nlp یاد می‌گیریم که با آگاهی از هیجانات و احساسات خود در طول زندگی، به نحوی با آنها برخورد کنیم که در نهایت به نفع ما در زندگی عمل کنند تا همواره در تعادل روانی زندگی کنیم.

در این بخش تکنیک‌های مختلفی را نیز می‌آموزیم که با کمک آنها و به سرعت احساسات و هیجانات مخرب خود را از بین ببریم.

چرا هر روز تعداد علاقه‌مندان به دوره‌های تخصصی nlp افزایش می‌یابد؟

تغییر در سبک زندگی،‌ افزایش مشکلات و سختی‌ها و بسیاری از عوامل دیگر،‌ باعث شده است کسانی که خواهان رشد و بهبود افکار،‌ رفتارها، عادتها‌، باورها و مدیریت مناسب هیجانات خود هستند،‌ به دنبال روش‌هایی سریع و پایدار برای دستیابی به خواسته‌های خود باشند.

در این راستا علم nlp به مانند پلی مطمئن به علاقه‌مندان کمک می‌کند تا با استفاده از روشها و تکنیکهای مختلف،‌ به سرعت از وضعیت فعلی به وضعیت مطلوب،‌ تغییر حالت دهند.

 صرفه‌ جویی در زمان،‌ انرژی،‌ هزینه‌ها و سختی‌های مسیر تغییر، آموزش nlp را تبدیل به آموزشی مطلوب، آسان و مفید برای تغییر ساخته است.  از همین رو استقبال از دوره‌های حضوری و غیرحضوری nlp در سطح جهان،‌ هر روز بیشتر و بیشتر می‌گردد.

setarehmishavam

مدرس دوره‌های nlp کیست؟

مهدی عربزاده مدرس nlp

مهدی عرب زاده، ترینر NLP

 

  • برگزاری بیش از 2100 ساعت دوره و کارگاه تخصصی آموزش NLP
  • مدیر سایت آکادمیک NLP، وبسایت تخصصی آموزش NLP
  • نگارش بیش از 300 مقاله آموزشی NLP
  • مترجم کتاب کار NLP (پرفروش‌ترین کتاب NLP ترجمه شده به فارسی در آمازون)
  • مشاور برنامه‌ریزی ضمیرناخودآگاه برای کسب موفقیت در بورس
  • بیش از 2000 ساعت مشاوره فردی، خانوادگی، حرفه‌ای و سازمانی
  • کوچ بهبود عملکرد ذهن در برخی از سازمان‌های کشور
  • برگزارکننده بیش از 40 سمینار آموزشی در کشور

ویژگیهای دوره‌های حضوری و غیر حضوری آکادمیک nlp

تجربه برگزاری دوره‌های حضوری و غیر حضوری nlp در مجموعه آکادمیک NLP، ما را به این باور رسانده است که یک دوره مفید و اثربخش nlp، دوره‌ای است که در آن همزمان به ۵ عامل دانش، بینش، انگیزش، محیط و راهکار، توجه کافی گردد.

 در 9 سال گذشته و براساس رسالت خود، همواره بر ارائه محتوای استاندارد و تخصصی nlp براساس سرفصلهای مراکز بین‌المللی آموزش nlp .تاکید داشته‌ایم  از طرفی بر این اعتقادیم که یک محتوای آموزشی خوب، باید باعث تولید بینش و دیدگاه جدیدی در افراد گردد تا به عادتهایی مفید در زندگی آنها تبدیل شود. ضمن اینکه آن آموزش با ایجاد و حفظ انگیزه در افراد، بستری را فراهم کند که قابل اجرا در هر محیط و شرایطی باشد.

در نهایت یک دوره تخصصی nlp باید با آموزش راهکارها، تمرینات و تکنیکهای مختلف nlp، به مخاطب کمک کند تا تغییرات لازم را در خود ایجاد نماید.

اعتقاد آکادمیک nlp بر این است که تنها توجه همزمان به تمامی این عوامل در کنار هم می‌تواند یک دوره آموزشی nlp را به دوره‌ای مفید،‌ جذاب و کاربردی برای علاقه مندان تبدیل سازد.

از دیگر ویژگیهای بارز دوره‌های حضوری و مجازی nlp در آکادمیک nlp، مشارکت فعال تمامی دانشجویان در طول دوره می‌باشد و در این راستا، دوره‌های nlp مجموعه آکادمیک nlp براساس  متد آموزشی کشور فنلاند  به عنوان پیشرفته‌ترین سیستم آموزشی دنیا برگزار می‌گردد.

اساس این سیستم، محوریت قراردادن دانشجویان و انجام تمرینات گروهی به نحوی می‌باشد که هر دانشجو خود به این آگاهی برسد که چگونه هر بخش از آموزش فرا گرفته شده را در زندگی خود به کار گیرد و از آن استفاده کند، یعنی هر دانشجو با توجه به مسائل روزمره زندگی خود از آن آموزش بهره‌مند گردد. در نهایت این مساله باعث نهادینه شدن آن آموزش در حافظه بلند مدت افراد و شکل‌گیری عادتهایی مفید و پایدار خواهد شد.

ضمن اینکه در تمامی طول دوره، مدرس بر نحوه اجرای تمرینات و تکنیکهای مختلف توسط دانشجویان،‌نظارت می‌کند و نکات و اصلاحات لازم را گوشزد می‌نماید. این مساله باعث می‌شود تا هم دانشجویان خود به تنهایی قادر به اجرای صحیح تکنیک‌ها باشند و هم تغییرات لازم، با سرعت بسیار بیشتری صورت پذیرد.

رسالت ما در آکادمیک nlp
نظرات دانشجویان دوره‌های nlp

دوره‌های آموزشی nlp

online nlp course2

سوالات متداول

ان ال پی برای چه چیزی خوب است؟

به طور کلی اصول، مهارتها و تکنیکهای NLP در موارد متعددی از جمله رشد فردی، رفع موانع ذهنی، ارتباطات، کسب و کار، مدیریت و رهبری، سبک زندگی، سلامت جسمانی، رشد معنوی و … بسیار موثر عمل می‌کنند.
هر کدام از موارد گفته شده، خود به زیر شاخه‌های متعددی متصل هستند که دانش NLP به آنها می‌پردازد. به عنوان مثال وقتی از رفع موانع ذهنی صحبت می‌کنیم، مواردی مانند ترس، استرس، دلشوره، عصبانیت و … در این بخش جای می‌گیرند.
یا وقتی از سبک زندگی حرف می‌زنیم، مواردی چون هدفسازی، باورها، ارزشها، عادتها، رفتارها، مهارتها و … را شامل می‌شود و یا هنگامی که صحبت از ارتباطات می‌شود، زیرشاخه‌هایی چون ارتباط موثر با همسر، فرزند، دوستان و همچنین حل اختلافات و تعارضات و موارد بسیار زیاد دیگری در این شاخه قرار می‌گیرند.

آیا یادگیری NLP آسان است؟

از آنجاییکه در مجموعه آکادمیک NLP، همزمان به چهار عامل دانش،‌ نگرش،‌ راهکار و انگیزه توجه ویژه‌ای می‌شود، یادگیری NLP برای همه گروه‌های سنی و با هر مدرک تحصیلی، به آسانی صورت می‌پذیرد. تمرین محور بودن، مرور مباحث و نظارت بر اجرای صحیح راهکارها و تکنیکها از جمله مواردی است که مجموعه آکادمیک NLP بر روی آنها تاکید ویژه‌ای دارد.

آیا میتوانم NLP را با کتاب خواندن یاد بگیرم؟

کتابهای بسیاری در زمینه دانش NLP به رشته تحریر در آمده‌اند که می‌توانند در آشنایی با مفاهیم، اصول و مهارتهای NLP موثر عمل کنند، هر چند به دلیل عمیق بودن مفاهیم NLP از یکسو و ارائه تکنیک‌های عملی NLP، حضور در دوره‌های آموزشی NLP در کنار کتابهای تخصصی این علم شگفت‌انگیز، بسیار قویتر عمل خواهد کرد.

NLP چگونه عمل می کند؟

تمامی تکنیکها، مهارتها و فنون NLP با تاثیرگذاری بر ضمیرناخودآگاه به عنوان فرمانده اصلی ذهن، باعث تغییر در برنامه‌ریزیهای منفی گذشته و جایگزینی آنها با برنامه‌های جدید و کارآمد در ذهن می‌شوند. از طرفی آموزشهای NLP، مجموعه مهارتهای لازم به منظور رشد و پیشرفت در زمینه‌های دلخواه را شامل می‌شوند که این موارد نیز با اثرگذاری بر روی ضمیرناخودآگاه، موجب تغییرات سریع و پایدار در افراد می‌گردند.

5 5 رای‌ها
Article Rating
عضو
اشاره به موضوع
guest
9 Comments
جدیدترین نظرات
قدیمی‌ترین نظرات نظرات با تعداد رای زیاد
بازخورد درون خطی
دیدن همه نظرها
موسوی
موسوی
17 روز قبل

سلام استاد واقعا دوره ی سطح یک عالی بود اطلاعات مورد نیاز بک فرد و منابع لازم برای تغییر حالات درونی و حس و حالش وافکارش با این دوره تحقق پیدا می‌کنه

حسین آقاپور
میهمان
حسین آقاپور
18 روز قبل

Nlp نوعی شناخت دقیق از خویشتن است و شناخت خویشتن از معارف ضروری می باشد..
تجربه ای که بنده از 45 سال پیش در مورد خویشتن شناسی و شناخت استعدادهای درونی خود کسب کرده ام Nlp آن را با راحت ترین وجه و در مدت زمان کمتری فراهم می کند.و مهمتر از آن، امکان اصلاح صفات و استعدادهای منفی با این علم راحت تر صورت می پذیرد.
ممنون از استاد عرب زاده و تیم همراهش

فاطمه هاشمی
میهمان
فاطمه هاشمی
18 روز قبل

با سلام خدمت استاد گرانقدر
این دوره برای من خیلی مفید بود در ابتدا مایل ب خریداری نبودم با اصرار خواهرم ک آن ال پی در زندگی خیلی مفیده خریداری کردم و الان واقعا اینو احساس میکنم ممنون از زحمات گرانبهای شما در ضمن استاد عرب زاده با بیانی بسیار شیوا و دلنشین و گویا و پشتیبانی دلسوزانه مطالب را عرضه کردند همین باعث اشتیاق دانشجو شده با تشکر فراوان از استاد بزرگوارم آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون

یوسف رهنما
یوسف رهنما
4 ماه قبل

با تحقیقاتی که داشتم متوجه شدم N L P علم بسیار جدید و سریعی هست که میتونه به همه آدمها کمک کنه که با ذهن نا هوشیارشون ارتباط برقرار کنن و بتونن زندگی هدفمندتر و آگاهانه تری رو تجربه کنند.
داشتم مطلبی از بندلر میخوندم که به نظرم خیلی جالب اومد و دلم میخواست با شما مطرح کنم. “بندلر نوشته ما یگانه ماشین هایی هستیم که میتونیم خودمون رو برنامه‌ ریزی کنیم.” این خیلی فوق العاده است که ما و ذهنمون دارای چنین قدرت های فوق العاده ای هستیم
من در جلساتی که با کوچ عزیزم آقای عرب زاده داشتم این موضوع را کاملا لمس کردم. برنامه های ناکارآمدی که سالها با اونها دست و پنجه نرم میکردم رو تونستم با روش ان ال پی تغییر بدم و شاد و تواناتر از قبلم باشم.

مصطفی رهگذر
میهمان
مصطفی رهگذر
5 ماه قبل

ارادت دارم استاد عرب زاده عزیز. از اطلاعات جامع و‌کاملتون ممنونم

آکادمیک NLP
آکادمیک NLP
5 ماه قبل
پاسخ به   مصطفی رهگذر

با سلام و احترام،
دوست گرامی از همراهی شما بینهایت سپاسگزاریم.