دوره مجازی تقویت عزت‌نفس و خودباوری

دوره تقویت عزت نفس و خودباوری
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
1/170 هزار تومان

 

دوره تقویت عزت‌نفس و خودباوری با تکنیک‌های NLP

مدرس: مهندس مهدی عرب زاده، ترینر NLP و شخصیت‌شناسی
نوع آموزش: فایل‌های صوتی
زمان آموزش: 70 روز
سرمایه‌گذاری: 1/170 هزار تومان

 همانطور که در دنیای بیرون در رابطه با شهرت و اعتبار دیگران صحبت می‌کنیم، می‌توانیم فرض کنیم هر کس در خلوت خود و برای خود، میزانی از اعتبار و شهرت قائل است. عزت‌نفس به این مساله اشاره می‌کند که من در درون، خود را به چه عنوانی می‌شناسم.
ناتانیل براندن 

 چرا تقویت عزت نفس برای همه افراد ضرورت دارد؟

کافیست اندکی به خود و احساساتمان توجه کنیم. خود را چگونه آدمی می‌دانیم؟ در طول شبانه‌روز چقدر و چگونه خود را قضاوت می‌کنیم؟ به خود چه می‌گوییم؟ چه توانمندیهایی که بخاطر احساس بی‌ارزشی هیچ توجهی به آنها نکرده‌ایم؟ چقدر خودمان را با دیگران مقایسه می‌کنیم؟ آیا واقعا طاقت شنیدن انتقاد را داریم؟ چه نمره‌ای در زندگی به خود می‌دهیم؟ آیا زودرنج هستیم و سریع نسبت به حرفهای دیگران واکنش نشان‌ می‌دهیم؟ و …

در 10 سال گذشته و در دوره‌ها و کارگاهها و مشاوره‌های بسیار،‌ با افراد زیادی برخورد داشته‌ام که متاسفانه علیرغم داشتن استعدادهای فراوان، هرگز نتوانسته‌اند اندکی به آنچه شایسته‌اش هستند،‌ برسند.
ترس،‌ دلشوره، وحشت از آینده، نگرانی از حرف مردم، قضاوتهای دائمی خود و … تنها بخشی از عواملی هستند که کمبود عزت‌نفس برای ما به ارمغان می‌آورد و شاید بدتر آنکه:

 ممکن است بارها در طول شبانه‌روز و توسط دیگران، خواسته یا ناخواسته، به عزت‌نفس ما حمله شود. آن هم در جامعه‌ای که کشتن عزت‌نفس دیگران برای عموم افراد،‌ اهمیت چندانی ندارد. برای همین است که همه ما باید به ابزارهایی مجهز باشیم تا به راحتی و در مقابل هجوم عوامل مختلف به عزت‌نفسمان، همواره احساس شایستگی نسبت به خود را حفظ کنیم. 

لطفا و حتما ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید.

 

نگاهی به دوره مجازی

تقویت عزت‌نفس و خودباوری 

مدرس: مهدی عرب زاده، ترینر NLP و شخصیت‌شناسی

نوع آموزش: وویس MP3

زمان آموزش: 70 روز
(هر روز به یک فایل آموزشی به صورت صوتی و همراه با تمرینهای مربوطه دسترسی خواهید داشت)

سرمایه‌گذاری: 1/170 هزار تومان

سرفصل‌ها

شناسایی ویژگی‌های افراد با عزت‌نفس پایین و نحوه برخورد با هر یک از این ویژگی‌ها به صورت جداگانه

تمرینات پذیرش خود با تمام وجود

خود آگاهی و بودن در لحظه

مسوولیت پذیری، شناسایی ارزش‌ها، اولویت‌بندی و اقدام برای آنها

تمرینات تقویت ابراز وجود، رک‌گویی و رفع باورهای مزاحم در این زمینه

راهکارهای مقابله با گفتگوهای منفی ذهن

تمرین قضاوت عادلانه نسبت به خود و دیگران

روش‌های برخورد با مقایسات منفی

تکنیک‌های مقابله با کامل‌گرایی

روش‌های از بین بردن ترس از شکست و افزایش قدرت ریسک‌پذیری

تکنیک‌های مقابله با جملات تخریب‌کننده توسط دیگران

روش‌های خلق یک زندگی هدفمند

رفع رنجش از خود و دیگران

تمرین صلح درونی

برنامه‌ریزی عمیق ضمیر ناخودآگاه به منظور تقویت عزت نفس

دوره مجازی تقویت عزت‌نفس و خودباوری
دوره مجازی تقویت عزت‌نفس و خودباوری

پس از این دوره چه اتفاقاتی رقم خواهد خورد؟

پس از این دوره خواهید توانست:

 • در هر لحظه خود را به درستی ارزیابی کنید
 • به معنای واقعی و با وجود تمامی سختی‌ها، شکستها و مشکلات، خود را دوست داشته باشید
 • رک‌گوتر شوید و به راحتی هرجا دلتان خواست، “نه” بگویید
 • دیگر مقایسه منفی انجام ندهید
 • دست از کامل‌گرایی و ایده‌آل طلبی بردارید
 • در جهت ارزشهای اصلی خود گام بردارید
 • زندگی بسیار زیباتری را تجربه کنید و کیفیت ارتباطات خود را افزایش دهید
 • هرجا لازم شد با تکنیکهایی که آموخته‌اید، سطح عزت‌نفس خود را به سرعت بالا ببرید.

مدرس دوره مجازی تقویت عزت‌نفس و خودباوری کیست؟

مهدی عرب زاده مدرس nlp

مهدی عرب زاده، ترینر NLP و شخصیت‌شناسی

 • برگزاری بیش از 2200 ساعت دوره و کارگاه تخصصی آموزش NLP و انیاگرام از 10 سال گذشته تاکنون
 • مترجم کتاب کار NLP (پرفروش‌ترین کتاب NLP ترجمه شده به فارسی در آمازون)
 • بیش از 2000 ساعت مشاوره فردی، خانوادگی، شغلی و سازمانی با NLP و انیاگرام
 • برگزارکننده بیش از 70 همایش آموزشی NLP و انیاگرام در کشور

 

گارانتی بازگشت ۱۰۰% وجه در صورت عدم رضایت:

با توجه به تجربیات فراوان در 10 سال گذشته و در برخورد با افراد مختلف و آمار بسیار بالای فقدان یا کمبود عزت‌نفس در مراجعین که اکثریت، خود از آن آگاه نبوده‌اند و با همین تکنیکها توانسته‌اند به سرعت عزت‌نفس خود را تقویت کنند و همچنین جمع‌آوری تقریبا تمامی منابع مرتبط با عزت‌نفس پس از تحقیقات و مطالعات فراوان، من مهدی عرب زاده به عنوان مدرس این دوره، تضمین می‌کنم چنانچه شما در این دوره ثبت‌نام کردید و  به هر دلیلی  راضی نبودید، در روز پایان دوره و  بدون پرسیدن هیچ سوالی  و  با رضایت کامل ، تمامی مبلغ پرداختی را عودت نمایم. بنابراین خیالتان راحت!  قرار نیست هیچ ریسکی انجام دهید. 

5 3 رای‌ها
Article Rating
عضو
اشاره به موضوع
guest
20 Comments
جدیدترین نظرات
قدیمی‌ترین نظرات نظرات با تعداد رای زیاد
بازخورد درون خطی
دیدن همه نظرها
emami_siava6
emami_siava6
2 ماه قبل

سلام، میخوام یه داستانی رو که خوندم براتون بنویسم.

دختری که سالها بود در شرکت پست آمریکا کار می‌کرد و به دلیل رفتار به شدت سردش، حتی در بین همکارانش هم به عنوان یک همکار عبث شناخته می‌شد. حتی خود سارا هم نه از خودش و نه از زندگی‌اش راضی نبود. او از کاری که انجام می‌داد متنفر بود و هیچ کدام از انسان‌های اطرافش را به جز مادرش، دوست نداشت!

یک روز صبح که سارا مثل همیشه با حالت کسل از خانه بیرون آمد تا به محل کارش برود، متوجه شد که دقیقا در مقابل ساختمانشان یک مغازه کلاه فروشی باز شده. با تعجب نگاهی به کلاه‌های پشت ویترین انداخت و برای مشاهده بیشتر وارد فروشگاه شد. در مغازه چند کلاه مختلف را روی سرش گذاشت و در آینه خودش را نگاه کرد. در همین حین یک کلاه زرد قشنگ را بر سر مانکن دید؛ آن را برداشت و روی سرش گذاشت. وقتی در حال مشاهده خودش در آینه بود متوجه شد لباسش در حال کشیده شدن است. پایین را نگاه کرد و دید یک دختر کوچک به او نگاه می‌کند. دختر به او گفت:((چقدر با این کلاه زیبا به نظر می‌رسی.))

همین هنگام مادر دختر که دنبال کودکش می‌گشت سارا را دید و گفت خانم واقعا این کلاه به شما می‌آید؛ بعد از آنهم چند خانم دیگر به همراه فروشنده مغازه این موضوع را تصدیق کردند. سارا که داشت از خوشحالی بال در می‌آورد؛ بعد از تشکر به سمت صندوق رفت، بدون هیچ درخواست تخفیفی کلاه را خرید و به سمت محل کارش رفت. اما در مسیر راه انگار همه چیز متفاوت بود!

مردمی که دم کافه‌ها برای صرف صبحانه نشسته بودند؛ خوشحال‌تر به نظر می‌آمدند! گلدان‌های کنار پیاده روها 🌷 رنگ‌های قشنگی داشتند و حتی هوا هم پاک‌تر از روزهای گذشته بود. در نهایت وقتی به محل کار رسید دربان بر خلاف روزهای گذشته درب را برای او باز کرد و با یک لبخند به داخل مجتمع بدرقه‌اش کرد. در محل کار هم همکارهای نزدیک او در مورد این حرف می‌زدند که امروز سارا مثل سارای کسل‌کننده روزهای قبل نیست!

وقتی روز کاری تمام شد تصمیم گرفت به جای اتوبوس از تاکسی برای برگشتن به خانه کمک بگیرد. وقتی به خانه رسید و زنگ را زد، مادرش به دم در آمد و تعجب کرد؛ به او گفت:((سارا چرا امروز با همه روزها فرق داری؟ انگار یک نور تازه در صورتت می‌بینیم!)) سارا در جواب گفت مادر به خاطر کلاه زیبایی است که امروز خریدم. اصلا انگار این کلاه جادویی است. مادرش گفت کدام کلاه؟ سارا با ترس دستش را روی سرش کشید و متوجه شد کلاهی بر سر ندارد! او فهمید که اصلا بعد از خرید کلاه، آن را روی سرش نگذاشته بود! بلکه آن را در مغازه کلاه فروش جا گذاشته… بله؛ سارا اصلا کلاهی روی سرش نداشت اما چیزی که باعث تغییر همه چیز برای او شده بود، این بود که باور کرده بود امروز دختر زیبایی به نظر می‌رسد، نه یک دختر خاکستری و عبوث!

 

 

اون دختربچه و مادرش، عزت نفس بالایی داشتند که شروع به تعریف کردن از سارا کردند و سارا با شنیدن اون تعریف حال خوبی پیدا کرد و تونست این حال خوب رو انتشار بده.

عزت نفس همینطوریه، ممکنه با یه تعریف بره بالا و ممکنه با یه تحقیر 100 درجه بیاد پایین. اما برنده اونیه که بتونه همیشه خودش حال خودش رو خوب کنه و سعی کنه همیشه در تعادل باشه. این 70 روز برای من 70 روز ارزشمند بود.

خداروشکر که تونستم تا انتهای دوره بیام و خودمو بازسازی کنم.

این دوره خیلی برای من فوق العاده بود آقای عرب زاده عزیز، امیدوارم که همیشه موفق باشید و سرافراز

یوسف رهنما
یوسف رهنما
2 ماه قبل
پاسخ به   emami_siava6

سیاوش عزیز، خیلی داستان قشنگی نوشتی. واقعا منم همین تجربه رو در این دوره دارم. البته چون من هنوز تموم نکردم دوره رو هنوز ننوشتم چیزی.
ولی این نوشته شما باعث میشه که این مسیر رو با قدرت جلو برم و منم مثل تو تجربه ام رو بیام به اشتراک بذارم.

دوست تو یوسف

sogol.babazadeh
sogol.babazadeh
3 ماه قبل

سلام ودرود بر استاد گرامی
این دوره یکی از بهترین و کاربردی ترین دوره هایی است که گذراندم. بعد از گذراندن این دوره، فعال تر شدم،با اطرافیانم ارتباط بهتری برقرار می کنم و در مبحث ابراز وجود پیشرفت کردم (تونستم حرف رو بزنم و تونستم به شکل مناسبی نه بگم) و احساس بهتری نسبت به خودم دارم. از مباحثی که برای من تاثیرگذاری بیشتری داشت و دارد ، مبحث ایجاد تعادل بین بعد جسمانی، احساسات و هیجانات، خاطرات و اهداف می باشد. خیلی خوشحالم که با آکادمیکNLP آشنا شدم و از محتواهای آموزشی باکیفیت و پشتیبانی عالیتون تشکر کنم و براتون آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

مقدم پور
مقدم پور
5 ماه قبل

این دوره برای من فرصت خیلی خوبی بود برای دست یافتن به حال خوب و بهره کافی از دوره بردم.
بولدترین جمله ای که روی من در ابتدا خیلی تاثیر گذاشت و باعث شد حدود 60 درصد از حال من تغییر کنه این بود که (وقتی از کسی تعریف میشه، به معنای ناتوانی من نیست، من بسیار ارزشمندم) این جمله رو 70 روز تمام خوندم و تکرار کردم.

قبلا حالم خیلی بد میشد وقتی از یکنفر دیگه تعریف میشد، در کودکی ام این تعریف شدن از دیگران هر بار تکرار و تکرار میشد بواسطه والدینم و من هر روز بیشتر حل میکردم که پوچ هستم و این پوچی تمام وجود من رو گرفت به حدی که با بدست آوردن دستاوردهای بیشتری هم اونها رو نمیتونستم ببینم و لمس کنم.

اصلا خوشحال نمیشدم از موفقیت خودم و دیگران. احساس پوچی و حسادت و تنفر نسبت به دیگران هر روز در درونم رشد میکرد و رشد میکرد.

در ابتدای دوره فکر میکنم روز اول این جمله گفته شد. مثل یک تلنگری سخت بر فکر پوسیده من بود.
پیش خودم گفتم یعنی منم ارزشمندم.

پس اینکه همیشه از دیگران تعریف میشده به معنای پوچی من نبوده.

خدایا چرا این همه سال خودم رو زجر دادم….

و کلی اتفاقات دیگه که در این مسیر افتاد.

امروز از پایان رساندن دوره 3ماه میگذره و من همچنان خودم را ارزشمند میدونم و بسیار احساس قدرت و اعتماد به نفس میکنم.

قدردان مجموعه آکادمیک ان ال پی هستم که این دوره رو با قیمت مناسب ارائه دادن. واقعا دستاوردهایی که من بعد این دوره بدست آوردم میلیاردها دلار ارزشمند هستند.

hamedbakhtiari
hamedbakhtiari
6 ماه قبل

بالاخره تونستم با نقاط تاریک وجودم روبرو بشم. خیلی مواجه شدن باهاش برام ترسناک بود. همیشه سعی میکردم ازش دوری کنم ولی بالاخره اینکار شد. نه تنها ترسناک نبود، بلکه آرزو کردم که کاش زودتر روبرو میشدم تا بسیاری از فرصتهایی که داشتم رو نمیسوزوندم.

الینا شریف
الینا شریف
6 ماه قبل

این موضوع کاملا انکارناپذیره که وقتی آدم به دوران بزرگسالی میرسه و مجبوره به خاطر اهدافش از جمع صمیمی خانواده، (جایی که همه به هم احترام میزارن و همه همدیگه رو دوست دارن) دور بشه و وارد فضای اجتماع بشه با یکسری وضعیت ها و آدمهایی روبرو میشه که آدم رو میشکنن، خرد میکنن و با نهایت سنگدلی و بیرحمی باهات رفتار میکنن.
بعد از چند سال دیگه سر میشی و هیچی نمیفهمی ولی دیگه از خودت چیزی نمونده. خودت همون کسیه که ناز میکرده برای خانوادش. خودت کسیه که جلوی آینه وایمیساده رو قربون صدقه خودش میرفته. خودت همون کسیه که برای یه بیرون رفتن کلی لباس میپوشیده و ست میکرده و مواظب بوده هیچ نقصی ازش نباشه و ….

دیگه خودتو نمیشناسی، میشی یه ادم عصبی و سنگدل مثل همون آدمهای بیرحم و بی هویت…..

آقای عرب زاده من امروز 14 فروردین 1400 میتونم بگم بعد از چند سال دوباره دارم خودمو میشناسم. امروز 30 روز از شروع دوره گذشته و اولین روز کاری من بود در سال جدید.
ولی دیگه الینای پیش نبودم. دیگه نزاشتم کسی باهام با بی احترامی رفتار کنه. دیگه شدم همونی که خودش رو یه روز میشناخت.

در تمام این روزها که درس ها رو خوندم کلی گریه کردم ولی از اول خودمو ساختم. با قدرت ادامه میدم و با تمام وجود از شما و تیمتون ممنونم که من رو برای شرکت در این دوره ترغیب کردید و زندگی کردن رو یادم دادید.

فرهاد نوری
فرهاد نوری
7 ماه قبل

ارادتمندم استاد عزیز. من این دوره رو به پایان رساندم. خواستم از شما و پشتیبانی عالی شما تشکر کنم. دستاورهای خیلی زیادی را کسب کردم و توانستم به جایگاه کاری که چندین سال رویاش را داشتم و به نظرم دست نیافتنی بود، برسم. شاد و دل آرام باشید. بینهایت سپاسمندم.
شاگرد شما فرهاد نوری

آرزو. م
آرزو. م
7 ماه قبل

سلام و خداقوت
یواش یواش به آخرین روز تمریناتم دارم نزدیک میشم. از یک طرف خیلی خوشحالم و از طرفی خیلی ناراحتم که این دوره داره تموم میشه.
خوشحالم چون بی اغراق بزرگترین کاری که میتونستم برای خودم انجام بدم در این دنیا این بوده که روی عزت نفسم کار کنم.
نگرشم و باورهام کاملا نسبت به خودم و اطرافیانم تغییر کرده. خیلی حال خوبی دارم استاد.
شما بیشترین تاثیر رو در این 36 سالی که زندگی کرده ام تا الان رو روی زندگی من داشتید و من این 68 روز رو واقعا زندگی کردم و طعم زندگی رو چشیدم.
استاد خیلی خیلی ازتون ممنونم. نمیدونم چطوری میشه جبران کنم ولی زندگی من به دو بخش قبل از دوره و بعد از دوره کاملا تقسیم شده….. خیلی براتون آرزوی موفقیت دارم استاد عربزاده گرامی.

درویش آذر
درویش آذر
7 ماه قبل

تمرینات این دوره کمکم کرد احساسی که نسبت به خودم و درکم نسبت به خودم تغییر پیدا کنه و باورهام نسبت به خودم کاملا قوی بشه. این تمرینات با اینکه مختص تقویت عزت نفس بود ولی به شکل فزاینده ای بر روی اعتماد به نفسم و توانایی هایم تاثیر مثبت داشته.

اینکه همیشه حسرت میخوردم که دیگران چطور کارهایی رو انجام میدن که جزو آرزوهای منه یک غم و حسرت عمیقی برای من بود اما متوجه شدم که هر کدوم از ما تو زندگیمون اشخاص منحصر به فردی هستیم به شرط اینکه خودمون رو بفهمیم. خودمون رو دوست داشته باشیم و درد تیشه رو بچشیم و تحمل کنیم تا بتونیم الماس درونمون رو پیدا کنیم.

یک روز سر کلاس گویندگی استادم گفت همه ما انیشتین هستیم، همه ما گالیله هستیم ولی خودمون باید بخوایم، من همون لحظه گفتم من میخوام ولی ته دلم میشنیدیم که تو هیچی نمیشی و این تفکرات منفی از وقتی یاد م میاد با من بوده.

اما این فرصت کرونا باعث شد که بتونم کمی دورم رو خلوت کنم و یه مقدار برای خودم وقت بزارم.
با اینکه هنوز درسها و تمرینات ادامه داره و من روز 35ام هستم ولی احساس فوق العاده ای دارم. میخوام که همین لحظه پاشم و دنیای خودم رو تغییر بدم.

خیلی خوشحالم که با این دوره آشنا شدم و خیلی اشتیاق دارم که این دوره رو تموم کنم تا بتونم خودم رو کامل بازسازی کنم .

آرش محمدپور
آرش محمدپور
11 ماه قبل

سلام و درود استاد
این دوره یکی از بهترین دوره های بود که به اتمام رساندم. تمرینات و تکنیک‌هایی که یاد دادید خیلی طرز فکر منو متحول کرد و در همه چی من تاثیرگذار بود.

من هر روز انجام دادم و از امروز بازم می‌خوام شروع کنم و انجام بدم و این معجزه چندبرابر بشه.

برای موفقیت باید هزینه ای پرداخت کرد من هر روز صبح از بانک هزینه هام یک ساعت برای رشد فردیم و بالابردن عزت نفسم برمی‌داریم. خیلی خوشحالم که در این دوره شرکت کردم و دنیام رنگی شده. با تشکر فراوان