هفدهمین دوره تخصصی NLP در تهران

مدرس: مهدی عرب زاده، مربی دوره های تخصصی nlp

به لطف پروردگار مهربان و همت دوستان علاقه‌مند به تغییر و پیشرفت با مهارتهای nlp، هفدهمین دوره آموزشی nlp از روز شنبه 16 آذر 98 و در تهران آغاز گردید.

نکته جالبی که از همون دقایق ابتدایی جلسه اول توجه من رو به خودش جلب کرد،‌ میزان میل و اشتیاق فراوانی بود که به وضوح در چشمان تک تک عزیزان قابل مشاهده بود.

حالا و پس از 8 سال تجربه برگزاری دوره‌های تخصصی nlp، کاملا به این باور رسیده‌ام که دقیقا در زمانهایی که مسائلی مانند اوضاع نامناسب اقتصادی در جامعه پیچیده‌تر می‌شود،‌ تمایل به یادگیری بیشتر و بهتر در دانشجویان افزایش می‌یابد. اتفاقا زمانی که هر کدام از عزیزان شرکت کننده،‌ انگیزه‌های خود برای حضور در این دوره و فراگیری مهارتهای nlp را بیان می‌کردند،‌ این مساله کاملا مشهود بود که در تمامی دوستان کاملا این باور نهادینه شده است که “من می‌توانم با افزایش مهارتهای خود،‌ مدیریت افکار،‌ رفتار، هیجانات و به طور کلی زندگی خود را بر عهده بگیرم” و این مساله جای تبریک و خوشحالی فراوان دارد.

مورد دیگه‌ای که در دوره‌های nlp و از همون جلسه ابتدایی تاکید ویژه‌ای بر روی اون دارم،‌ یک قول دو طرفه بین من و دانشجوهاست.

قول من به اونها،‌ ارائه محتوای اصیل و استاندارد و تمرینات و تکنیکهای کاربردی nlp و همچینین نظارت و پاسخگویی دقیق هست و قول اونها به من،‌ فقط تمرین،‌ تمرین و تمرین.

اما در این دوره قبل از اینکه بخوام از اونها قول بگیرم،‌ اول مراحل یادگیری که چطور یک آموزش اولیه در چند مرحله تبدیل به عادتی پایدار در سطح ضمیر ناخودآگاه میشه رو براشون توضیح دادم و بعد ازشون قول گرفتم و این هم یک تجربه جدید و البته بسیار مفید تا اینجا بوده.

نظرات برخی دانشجویان دوره:

این صفحه در حال بروزرسانی است ودر اتمام هفدهمین دوره ان ال پی تکمیل میگردد

0 0 رای‌ها
Article Rating
عضو
اشاره به موضوع
guest
3 Comments
جدیدترین نظرات
قدیمی‌ترین نظرات نظرات با تعداد رای زیاد
بازخورد درون خطی
دیدن همه نظرها
مرضیه رحیمی
مرضیه رحیمی
1 سال قبل

سلام و عرض ادب
یکی از جذابترین دوره های آموزشی هست که من تا حالا شرکت کردم. اینکه چطور خودم رو در مقابل ناملایمات و اتفاقات به ظاهر بد روزگار کنترل کنم و نحوه ارتباط صحیح با افراد رو تو این دوره آموزش دیدم .
سپاس فراوان از آقای عرب زاده

احمد مرادی
احمد مرادی
1 سال قبل

سلام و سپاس فراوان این دوره برای من سرشار از یادگیری و یادگیری بود من در این دوره به یک بینش نسبت به روابط و ارتباط رسیدم یاد گرفتم چگونه بتوانم یک ارتباط موثر و قوی داشته باشم یادگرفتم چگونه یک تصویر ذهنی بد را بی اثر کنم من در این دوره رشد کردم ممنونم از جناب مهندس عرب برای تلاشی که کردن تا این رسالت اموزش را به بدون کم و کاست به انجام برسانند

روشنک عبدالحی
روشنک عبدالحی
1 سال قبل

سلام و تشکر فراوان از دوره ی بسبار کاربردی شما استاد عرب زاده.
من از دانشجویان دوره ی هفدهم هستم .این دوره مطالب بسیار عالی و کاربردی دارد .در این شش حلسه بسیار اموختم .مخصوصا پیش فرض اولی که یادگرفتم ،نقشه همان سرزمین نیست.