کتاب nlp

با توجه به تنوع و کاربرد علم nlp در جنبه‌های مختلف زندگی،‌ هر روز تعداد کتابهای بیشتری در رابطه با NLP در سر تا سر جهان به رشته تحریر در می‌آیند. برخی از نویسندگان این کتابها از جمله ریچارد بندلر،‌ جان گریندر،‌ رابرت دیلتز و جوزف اوکانر،‌ خود از بزرگترین مدرسان nlp در دنیا به شمار می‌آیند.

بسیاری از کتابهای ان ال پی جنبه عمومی دارند،‌ یعنی شامل مجموعه‌ای از تکنیکهای nlp هستند که برای عموم افراد کاربردی می‌باشند. برخی دیگر از کتابهای ان ال پی نیز جنبه تخصصی دارند،‌ یعنی محتوای اصلی آنها در رابطه با یکی از شاخه‌های بسیار متنوع این علم شگفت انگیز می‌باشد. در هر صورت یک کتاب مفید در زمینه NLP، کتابی است که برای مخاطب،‌ ساده و کاربردی باشد و شامل تمرینات، راهکارها و منابع مفید NLP برای استفاده او باشد. به طوریکه مخاطب بتواند به راحتی مطالب آن را درک کند و متوجه شود که هر تکنیک و راه حلی در چه موقعیتی استفاده می‌شود. یک کتاب خوب ان ال پی باید به عنوان راهنمایی سودمند برای بهتر دیدن،‌ شنیدن و احساس کردن جهان به منظور شناخت بهتر خود و دیگران عمل کند.

هر چند با توجه به عملی بودن دانش NLP، بسیار بهتر است که در کنار مطالعه کتابهای ان ال پی، حضور در دوره های تخصصی دانش برنامه ریزی عصبی زبانی (NLP) را نیز تجربه نمود.

nlpworkbook

کتاب کار NLP (راهنمای عملی برای دستیابی به نتایج مورد نظر)

نویسنده: جوزف اوکانر  مترجمان: مهدی عرب زاده، معصومه صالحی   تعداد صفحات: ۳۸۹ صفحه  زبان: فارسی

دریافت نسخه فیزیکی کتاب

کتاب کار ان ال پی، پرفروش ترین کتاب سایت آمازون در زمینه دانش NLP می باشد که به فارسی ترجمه شده است. این کتاب دارای ۱۶ فصل می باشد که هر یک از فصول، دارای تمرینهای عملی و کاربردی می باشند و در انتهای هر فصل نیز یک برنامه عملی برای تبدیل مطالب آموخته شده به مهارتهای مورد نظر در رابطه با آن مبحث در نظر گرفته شده است.

دریافت کتاب کار NLP
nlp work book pdf- آکادمیک nlp

PDF کتاب کار NLP

 نویسنده: جوزف اوکانر   مترجمان: مهدی عرب زاده، معصومه صالحی  تعداد صفحات: ۳۸۹ صفحه   زبان: فارسی

PDF 

به جرات می توان گفت این کتاب ویژه تمام کسانی می باشد که می خواهند با کسب مهارت های عملی، خود، کنترل زندگیشان را به دست گیرند. اگر به معنای واقعی خواهان تغییراتی عمیق و پایدار و دستیابی به احساس مطلوب در زندگی خود هستید و می خواهید برنامه ریزی های گذشته ذهن خود را با استفاده از تکنیک های عملی NLP تغییر دهید و رفتارها و عادت های جدیدی را جایگزین آنها نمایید و در عین حال نهایت صرفه جویی را در زمان، انرژی و هزینه های خود به کار گیرید، مطالعه  کتاب کار ان ال پی را به شما توصیه می نماییم.

دریافت PDF کتاب کار NLP
nlpworkbook

دانلود ۴۶ صفحه ابتدایی کتاب کار ان ال پی

 نویسنده: جوزف اوکانر   مترجمان: مهدی عرب زاده، معصومه صالحی   تعداد صفحات: ۴۶ صفحه   زبان: فارسی

دانلود رایگان ۲ فصل اول “کتاب کار NLP”

کتاب کار ان ال پی، پرفروش ترین کتاب سایت آمازون در زمینه دانش NLP می باشد که به فارسی ترجمه شده است. مجموعه ای از تکنیک های عملی، ساده، جذاب و کاربردی NLP

دریافت رایگان ۲ فصل اول

معرفی کتاب‌های nlp

how to take charge of your life

How to Take Charge of Your Life

 نویسنده: ریچارد بندلر    تعداد صفحات: ۱۶۰ صفحه   زبان: انگلیسی

ریچارد بندلر، یکی از پایه‌گذاران NLP و مردی که پل مکنا را تعلیم و آموزش داده است ، با آلسیو روبرتی و اوون فیتزپاتریک بار دیگر به هم پیوسته و به شما ابزاری برای تغییر زندگی می‌دهند.

How to Take Charge of Your Life  به صورت یک داستان نوشته شده است.

این کتاب که در حدود یک دوره مقدماتی سه روزه است ، ابزاری را در اختیار شما قرار می‌دهد که برای شروع یک تغییر موثر از امروز لازم دارید. از توضیح اهمیت خودباوری و چگونگی تغییر باورها، تا چگونگی کنترل احساسات و تفکر منفی و چگونگی ایجاد زندگی مورد نظر.

دریافت کتاب از آمازون
sleight of Mouth

Sleight of Mouth: The Magic of Conversational Belief Change

 نویسنده: رابرت دیلتز    تعداد صفحات: ۳۴۶ صفحه   زبان: انگلیسی

کتابSleight of Mouth  نوشته رابرت دیلتز در مورد جادوی کلمات و زبان است. الگوهای این کتاب از مطالعه نحوه استفاده از زبان گرفته شده است و می‌تواند برای تاثیر بر زندگی و احساسات ما استفاده شود.

این کتاب حاصل بیش از ۲۰ سال مطالعه و تمرین با توجه به تاثیر زبان و توانایی آن در تغییر زندگی می‌باشد و از  الگوهای زبانی افرادی مانند سقراط، آبراهام لینکلن، مهاتما گاندی، آدولف هیتلر و میلتون اریکسون استفاده شده است. ضمن اینکه با استفاده از الگوهای این کتاب می‌توان در بسیاری از باورهای کلیدی تغییر حاصل نمود.

در این کتاب متوجه می‌شویم که بسیاری از ساختارهای کلامی بر باورهای ما اثر می‌گذارند. به طور خلاصه این کتاب در مورد قدرت شگفت‌انگیز کلمات و تاثیرات کلمات بر ذهن می‌باشد.  

دریافت کتاب از آمازون
The Structure of Magic

The Structure of Magic

 نویسنده: ریچارد بندلر، جان گریندر   تعداد صفحات: ۲۲۵ صفحه   زبان: انگلیسی

آنچه ما در جلد اول ساختار جادو تلاش کرده‌ایم انجام دهیم این نیست که یک مدرسه روان درمانی جدید ایجاد کنیم، بلکه هدف این است که برخی مهارتهای زبانی با استعدادترین روان درمانگران جهان را قابل فهم و یادگیری کنیم.

رویکرد ما در این زمینه، تقسیم و رسمی کردن الگوهای تعامل درمانی بود که در برخی از پزشکان برجسته بسیاری از مکاتب روان‌درمانی مشترک است. با رسمیت بخشیدن به این الگوها ، اعتقاد ما این است که آنها به عنوان ابزاری در دسترس افراد مددجو برای دسترسی به منابع این جادوگران درمانی قرار می‌گیرند.

اگر کسی هستید که می‌خواهید ابزار و منابع بیشتری به عنوان کمک‌کننده به مردم داشته باشید، ما این کتاب را برای شما نوشتیم. بزرگترین پاداش ما این خواهد بود که برای شما مفید باشد و از آنچه در اینجا می‌یابید در کارهای خود استفاده کنید.

دریافت کتاب از آمازون