کتاب NLP

با توجه به تنوع و کاربرد علم nlp در جنبه‌های مختلف زندگی،‌ هر روز تعداد کتابهای بیشتری در رابطه با NLP در سر تا سر جهان به رشته تحریر در می‌آیند. برخی از نویسندگان این کتابها از جمله ریچارد بندلر،‌ جان گریندر،‌ رابرت دیلتز و جوزف اوکانر،‌ خود از بزرگترین مدرسان nlp در دنیا به شمار می‌آیند.

بسیاری از کتابهای ان ال پی جنبه عمومی دارند،‌ یعنی شامل مجموعه‌ای از تکنیکهای nlp هستند که برای عموم افراد کاربردی می‌باشند. برخی دیگر از کتابهای ان ال پی نیز جنبه تخصصی دارند،‌ یعنی محتوای اصلی آنها در رابطه با یکی از شاخه‌های بسیار متنوع این علم شگفت انگیز می‌باشد. در هر صورت یک کتاب مفید در زمینه NLP، کتابی است که برای مخاطب،‌ ساده و کاربردی باشد و شامل تمرینات، راهکارها و منابع مفید NLP برای استفاده او باشد. به طوریکه مخاطب بتواند به راحتی مطالب آن را درک کند و متوجه شود که هر تکنیک و راه حلی در چه موقعیتی استفاده می‌شود. یک کتاب خوب ان ال پی باید به عنوان راهنمایی سودمند برای بهتر دیدن،‌ شنیدن و احساس کردن جهان به منظور شناخت بهتر خود و دیگران عمل کند.

هر چند با توجه به عملی بودن دانش NLP، بسیار بهتر است که در کنار مطالعه کتابهای ان ال پی، حضور در دوره های تخصصی دانش برنامه ریزی عصبی زبانی (NLP) را نیز تجربه نمود.

کتاب آشنایی بیشتر با NLP

 نویسنده: مهدی عرب زاده   تعداد صفحات: ۳۷ صفحه   زبان: فارسی

کلیدهای طلایی و کاربردی برای یادگیری NLP 

بزرگترین انقلاب عصر حاضر کشف این پدیده است که میتوان از طریق تغییر در الگوهای ذهنی انسان، سایر
ابعاد زندگی او را تغییر داد. این جمله معروف ویلیام جیمز، پدر روانشناسی آمریکا، بهترین توصیف در مورد علم NLPاست که میتواند در جنبه های مختلف، زندگی هر انسانی را دچار تغییر و تحول کند

دریافت کتاب آشنایی بیشتر با NLP

کتاب کار NLP (راهنمای عملی برای دستیابی به نتایج مورد نظر)

نویسنده: جوزف اوکانر  مترجمان: مهدی عرب زاده، معصومه صالحی   تعداد صفحات: ۳۸۹ صفحه  زبان: فارسی

دریافت نسخه فیزیکی کتاب

کتاب کار ان ال پی، پرفروش ترین کتاب سایت آمازون در زمینه دانش NLP می باشد که به فارسی ترجمه شده است. این کتاب دارای ۱۶ فصل می باشد که هر یک از فصول، دارای تمرینهای عملی و کاربردی می باشند و در انتهای هر فصل نیز یک برنامه عملی برای تبدیل مطالب آموخته شده به مهارتهای مورد نظر در رابطه با آن مبحث در نظر گرفته شده است.

دریافت کتاب کار NLP
nlp work book pdf- آکادمیک nlp

PDF کتاب کار NLP

 نویسنده: جوزف اوکانر   مترجمان: مهدی عرب زاده، معصومه صالحی  تعداد صفحات: ۳۸۹ صفحه   زبان: فارسی

PDF + هدیه

به جرات می توان گفت این کتاب ویژه تمام کسانی می باشد که می خواهند با کسب مهارت های عملی، خود، کنترل زندگیشان را به دست گیرند. اگر به معنای واقعی خواهان تغییراتی عمیق و پایدار و دستیابی به احساس مطلوب در زندگی خود هستید و می خواهید برنامه ریزی های گذشته ذهن خود را با استفاده از تکنیک های عملی NLP تغییر دهید و رفتارها و عادت های جدیدی را جایگزین آنها نمایید و در عین حال نهایت صرفه جویی را در زمان، انرژی و هزینه های خود به کار گیرید، مطالعه  کتاب کار ان ال پی را به شما توصیه می نماییم.

دریافت PDF کتاب کار NLP

دانلود ۴۶ صفحه ابتدایی کتاب کار ان ال پی

 نویسنده: جوزف اوکانر   مترجمان: مهدی عرب زاده، معصومه صالحی   تعداد صفحات: ۴۶ صفحه   زبان: فارسی

دانلود رایگان ۲ فصل اول “کتاب کار NLP”

کتاب کار ان ال پی، پرفروش ترین کتاب سایت آمازون در زمینه دانش NLP می باشد که به فارسی ترجمه شده است. مجموعه ای از تکنیک های عملی، ساده، جذاب و کاربردی NLP

دریافت رایگان ۲ فصل اول